- Komerční sdělení -finance
DomůFinanceMH stoplo nenávratný finanční příspěvek pro VIP travel

MH stoplo nenávratný finanční příspěvek pro VIP travel

Ministerstvo hospodářství SR ve spolupráci se Slovenskou agenturou pro cestovní ruch (SACR) podalo trestní oznámení ve věci podezření ze spáchání trestného činu padělání veřejné listiny.
Případ souvisí s podanou žádostí o nenávratný finanční příspěvek ze strukturálních fondů Evropské unie a státního rozpočtu SR společnosti VIP travel, spol. s r.o. Podle vedoucího komunikačního oddělení kanceláře ministra hospodářství Vahrama Chuguryana má resort hospodářství podezření z padělání notářsky ověřené kopie výpisu z obchodního rejstříku. Ministerstvo hospodářství toto podezření nabylo po interním šetření provedeném na základě externího podnětu. O nenávratném finančním příspěvku ve výši 2,746 milionu. eur pro agenturu VIP travel, který již byl schválen výběrovou komisí, se tedy rozhodne až po skončení vyšetřování. Agentura SITA oslovila i společnost VIP travel, avšak kromě jednatele, který je momentálně na dovolené, se k případu nemůže vyjádřit nikdo jiný.

Cestovní agentura VIP se specializuje hlavně na tři okruhy, a to klasický prodej zájezdů slovenských, rakouských a německých touroperátorů, přípravu cest a dovolených na míru dle individuálního přání klienta a na firemní servis. Agentura také zajišťuje prodej letenek do celého světa, rezervaci hotelů, pronájem soukromých vilek, aut a lodí. Společnost podle výpisu z obchodního rejstříku vznikla v roce 2004.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek